|
Trykk her for ו skrive i gjesteboken.
Navn: Torleif |
| Dato: 24.06.2014 |
Melding: Klikk på Vikedalselva Eldøy då får du opp han med den største laksen i fjor, rull opp då kan du daglig sjå vassføringa i elva, lukke til.
|
|
|
Navn: jakob eldøy |
| Dato: 24.06.2014 |
Melding: Korleis er det med vassføring i elva no ved. åpninga
|
|
|
Navn: arild |
| Dato: 22.06.2014 |
Melding: Heilt korrekt terje.
|
|
|
Navn: terje |
| Dato: 22.06.2014 |
Melding: Du mener vel mindre enn 2/0 krok arild
|
|
|
Navn: arild |
| Dato: 22.06.2014 |
Melding: Enige med deg Danielsen,der sko vore eit forbud å fiska med krok 2/0.Når det gjeller laksefiske så er det ingen problem med den størrelsen,eg fiska ikkje med mindre krok og det er sjelden eg har aure på land.Visst detta hadde blitt gjennomført er eg heilt overbevist om att me spara på auren.
|
|
|
Navn: danielsen |
| Dato: 20.06.2014 |
Melding: Liker veldig godt at det er litt aure som går opp i vikedalselva, håper alle behandler SØ skånsomt når det drives c&r på denne fisken. Har sett allt for mye dårlig behandling av denne fisken. Dette gjelder like mye fluefiskere som markfiskere.
|
|
|
Navn: arild |
| Dato: 20.06.2014 |
Melding: Det er mest laks så går i tellaren,auren går for det mesta opp sagbruksiå.Men det er sikkert 20 år si eg har tellt 67 aurar på ein gong i kvilehølen.
|
|
|
Navn: Jarle |
| Dato: 17.06.2014 |
Melding: Hei, hvordan fordeler oppgangen seg på laks og aure?
|
|
|
Navn: arild |
| Dato: 16.06.2014 |
Melding: Sorry,passeringane er 288.
|
|
|
Navn: arild |
| Dato: 16.06.2014 |
Melding: Tellaren har 200 passerringar nå,fiske starta 26/6 og det blir spennande.Dei så kann får setta igang med regndansen,ser ut så me trenge det.
|
|
|
|
|
|